Tıkanıklık Açma

Kırmadan Dökmeden Robotla Tıkanıklık Açma

Herhangi bir cismin giderlere kaçması, yanlış kullanım, gidere tuvalet kağıdı atılması gibi nedenlerle birçok kez giderlerde tıkanıklık sorunu ile uğraşılmaktadır. Çoğu zaman geleneksel yöntemler uygulansa da, kesin sonuç alınamıyor. Tuvalet tıkanıklığı açma, mutfak gideri, pimaş açma ve lavabo tıkanıklığı açma gibi durumlarda yapılması gereken güvenilir ve saygın hizmet ağına sahip olan firmamız ile irtibata geçmek olmalıdır. Bu sorunu hızlı çözüme kavuşturabilmek için Çınar Tesisat Hizmetleri web sayfamızdan müşterilerimizin bize ulaşmasını sağlamaktayız. 7/24 Garantili ve Güvenilir Hizmet vermekteyiz. İster Telefon ile ister mesaj formu doldurarak tüm tesisat tıkanıklığı problemlerinize teknik destek ekibimizle ve ekipmanımızla kırmadan tıkanıklık açma işlemlerini kameralı ve teknolojik robotlarla yapıyoruz.

Tıkanıklık Tespiti Nasıl Yapılır?

Firma olarak robotik cihazlarla ve kameralı sistemlerle kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Ankara il ve ilçelerindeki tüm tıkanıklık sorunlarını gideriyoruz. Bu cihazlar sayesinde giderin içi tamamen görüntülenmektedir. Görüntüleme esas olan bu cihazlarla gider borularının içi uzman ve eğitimli personelimizce tüm detayı ile görüntülenmektedir. Ardından bu görüntüler bilgisayara aktarılıp, ekibimiz değerlendirme yapmaktadır. Değerlendirme sonucu robotla tıkanıklık açma işlemine başlanılmaktadır. Böylece sorunun hangi boruda olduğu kısa bir zamanda saptanmaktadır. Bunun sonucunda da kırmadan tıkanıklık açma işlemi için gerekli olan yer tespiti kesin olarak yapılmış olmaktadır.

Tıkanıklık Sorunu Nasıl Giderilir?

Tıkanıklık açarken ekiplerimiz hiçbir şekilde kırma işlemine girmemektedirler. Her genişlikteki gider borularını güvenli bir biçimde açmaktadırlar. Evlerde ve iş yerlerinde bulunan tuvalet ve mutfak giderleri ya da yağmur suyu giderindeki tıkanıklıklar uzman ekiplerimizce ve deneyimli personelimizce son teknoloji cihazlarla açılmaktadır. Bütün tesisat ve giderlerde ortaya çıkan tıkanıklık açma sorunları kısa bir süre içinde ortadan kaldırılmaktadır.

Pis su, atık su gibi giderlerin tıkanması yaşam kalitemizi ve sağlığımızı ciddi derecede etkileyen bir faktördür. Oluşan tıkanıklıklar rahatsız edici pis kokular yayarken hijyen açısından da son derece tehlikelidir.

Sağlığınızı riske atmayın, Ankara Su Tesisat ekibi olarak 7 gün / 24 saat uzman ekibimiz ile Ankara’nın her bölgesine servis veriyoruz.