Ankara Tesisat Hizmetleri 0 543 728 79 11
Ankara Kanal Açma
Ankara Tesisat Firması

Ankara Sıhhi Tesisat

Ankara Sıhhi Tesisat

Ankara Sıhhi Tesisat Su kullanımının insanın yaşadığı her yerde aktif halde tutulması ve bunun çerçevesinde en iyi şekilde su kullanımının tesisatlar ile sağlanması gerekir. Ankara Sıhhi Tesisat bu nedenle, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar, su kullanımının önemli olması sebebi ile insanlara çok zor durumlar yaşatabilir. Özellikle duvarlara ve alt katın tavanına sızıntı yaşattığı için, yapılarda maddi hasarlar meydana gelir. Bu kaçakların önlenmesine yönelik bir çalışma yapılamazken, tek yapılması gereken, eski tesisat boruları bulunan yapılardaki tesisatların, güncel ve kaliteli tesisat malzemesi ile yenilenmesidir. Bunun sonucunda oluşabilecek kaçaklar, ustaların ve tesisatın sebebi ile oluşacaktır. Ankara sıhhi tesisat tamiri hizmeti verdiğimiz firmamızda, buna yönelik hizmet gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Sıhhi Tesisat

Ankara Sıhhi Tesisat Tamiri Nasıl Yapılır?

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların ortadan kaldırılması, bu kaçakların tamirini yapan ustaların tecrübeli olması ile alakalıdır. Bu nedenle her daim alanında uzman ustaları bulmak için, uzman firmalardan yardım almalısınız. Ankara sıhhi tesisat olarak, sizlere su kaçaklarının tamirini en profesyonel ekip ve ekipmanlarla sunuyoruz. Şimdi tamir hizmetimizin detaylarından sizlere bahsetmeye çalışalım.

  • Öncelikli olarak su kaçak tespitinin noktasal olarak yapılıp yapılmadı kontrol edilir.
  • Daha sonra tespit edilen noktanın uygun olan alet ve edevatlarla açılması sağlanarak, temizliği yapılır.
  • Temizlik hizmeti sonucunda ise, boru makası yardımı ile kaçak olan boru, bir karış veya iki karış uzunluğunda kesilir.
  • Daha sonra yerine, kaliteli borulardan uygun ölçekte kesilerek yerleştirilir.
  • Bu yerleştirme işlemi, boru ütüsü ile yapılarak, borunun o noktaya kaynatılması sağlanır.
  • Kuruma işlemi de bittikten sonra kontrol yapılır ve daha sonra açılan alan kapatılarak tamir hizmeti sona erdirilir.
  • Kombi ve petek tesisatlarında meydana gelen kaçakların tamiri ise kırmadan gerçekleştirilerek, özel olan ilaçlarla yapılır.

Bahsedilen su kaçak tamiri hizmeti, Çınar Tesisat Hizmetleri sıhhi tesisat firmamızda günün her saatinde gerçekleştirilir. Ayrıca, Ankara sıhhi tesisat tamiri hizmeti verdiğimiz firmamızda kullandığımız ekipmanların tamamı da kaliteli olarak seçilir. Bu şekilde sizlere daha kaliteli bir hizmet vermiş olmaktayız. Sizlerde hizmetimizden faydalanmak isterseniz, öncelikli olarak bizi aramanız ve daha sonra hizmetten her şekilde yararlanmanız mümkündür.

Ankara Sıhhi Tesisat Ustası

Hayatımızın en önemli gereksinimlerin başında su geliyor ve su kullanımına gereken değeri vermezsek, hayatımızın pek çok yönünde eksik kalıyoruz. Bu nedenle su kullanımı sağlayan su tesisatlarının yaşam ve çalışma alanlarımızda kaçaklara maruz kalmaması gerekir. Kaçaklara maruz kalıyorsa bile, anında ve hızlı bir şekilde bu kaçaklara müdahale etmek çok önemlidir. Bu nedenle öncelikli olarak kaçakların belirtilerine bakmak, daha sonra bu belirtiler neticesinde uzman sıhhi tesisat hizmeti veren firmalardan hizmet almak önemlidir. Bu nedenle Ankara sıhhi tesisat ustası olarak sizlere profesyonel hizmet veriyor ve verdiğimiz hizmetler ile kalitemizi en üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz. Öncelikli olarak sizlere bu hususlardan dikkatli bir şekilde bahsetmeye çalışalım.

Ankara Sıhhi Tesisat Ustası Olarak Hizmetimiz

Sıhhi tesisat alanında son yılların en iyi hizmet veren firması olarak, pek çok profesyonel usta ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede ortaya koyduğumuz hizmetlerimizi kaliteden uzak tutmadan verdiğimiz için, sizlerin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Ankara sıhhi tesisat hizmeti verdiğimiz firmamızda, sizlere verdiğimiz hizmetler hakkında detayları ile beraber bahsetmeye çalışalım.

  • Su kaçak tespiti hizmetimiz ile sıhhi tesisat alanında gerekli olan tüm su kaçaklarını buluyor, bu kaçakların bulunmasında termal su kaçak tespit cihazı ile beraber, akustik dinleme cihazını kullanıyoruz.
  • Su kaçaklarını tamir ederken kullandığımız alet edevatlar ve bunların yanında kullandığımız sıhhi tesisat malzemelerimizi en kalitelisinden seçmeye özen gösteriyoruz.
  • Siz değerli müşterilerimiz için verdiğimiz hizmetlerde memnuniyetinizi düşünüyor, aynı zamanda garantili hizmetimizi uygun fiyat politikası çerçevesinde sizlere sunuyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken, Çınar Sıhhi Tesisat firmamız, sizler için en iyi hizmeti 7/24 verecektir.

Sıhhi tesisat alanında bulunan tecrübemiz, su tesisatlarında meydana gelen kaçakların tespit edilmesi ve sonrasında tespit edilen yerin isteğiniz doğrultusunda onarımı üzerinedir. Ankara sıhhi tesisat ustası olarak, bu şekilde hareket ediyor ve verdiğimiz tüm hizmetlerde ahlaki prensipleri gözetiyoruz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin tercih ettiği bir hizmeti sunmuş olmaktayız. Sizlerde hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, bizlerle iletişime geçebilir ve gerekli olan tüm hususlarda eksiksiz olarak bilgileri alabilirsiniz.

Genel Puan
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Demirlibahçe, 130. Sk. No:8 Mamak / ANKARA
0543 728 79 11
info@kacaktesisat.com