Ankara Tesisat Hizmetleri 0 543 728 79 11
Ankara Kanal Açma
Ankara Tesisat Firması

Ankara Tıkalı Lavabo Açma

Ankara Tıkalı Lavabo Açma

Lavabo tıkanıklığı en sık rastlanan problemler arasındadır. Atıklarla, sabun kalıntılarıyla tıkanmış olan Ankara Tıkalı Lavabo Açma servisimizden hatta Ankara Lavabo tıkanıklığı açan ustalarımızdan yardım alabilirsiniz. Mutfakta, banyoda ve diğer alanlarda kullandığımız lavaboların tıkanması hiçte hoş olmayan problemlere sebep olabilir. Lavabo taştı, sular gitmiyor, atıklar çevreye taşıyor gibi yakınmaları müşterilerimizden hep duyuyoruz.

Ankara Tıkalı Lavabo Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Ankara tıkalı lavabo açma servisimiz evinizde oluşan lavabo tıkanıklığı atıklardan, saç telleri, yemek, yağ kalıntıları gibi cisimlerden arınması tıkanıklığı açacaktır. Ekiplerimiz kırmadan tıkalı lavabo gideri açma hizmeti sayesinde konforlu bir çalışmayla size yardımcı olacaktır. Yeni yöntemlerle yeni nesil cihazlarla tıkanan lavabo borusu açtırmak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Tıkalı Lavabo Borusu Açma

 

ANKARA TIKANIKLIK AÇMA HİZMETLERİMİZ

Ankara Tuvalet Açma & Ankara Tıkalı Lavabo Açma Ankara Kanalizasyon Temizleme

 Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine Ankara Kanal Açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma, kanalizasyon temizleme, tıkanıklık açma ve gider açma gibi birçok hizmetlerimiz ile 7/24 Ankara Tıkalı Lavabo Açma hizmeti vermekteyiz. Sizde tıkanan kanallarınızı işinin ehli ustalara emanet edebilirsiniz.!

 ÇINAR TESİSAT HİZMETLERİ alt yapı çalışmalarıyla ön plana çıkan bir firma olarak hizmet vermektedir. Eski yapıların yoğun olduğu Ankara ve ilçelerinde aralıksız çalışmalarına devam etmektedir. Belediyelerin yetersiz kaldığı kanal açma çalışmalarında biz özel firmalara olan talepleri karşılamak için yeterli personel ve teknik ekipmanlara sahibiz. Sizde ev ve iş yerlerinizde lavabom tıkandıtuvaletimden su gitmiyor ve giderlerimizden su geri tepiyor diyorsanız Hemen! ÇINAR TESİSAT HİZMETLERİAnkara Tıkalı Lavabo Açma firmamız ile iletişime geçerek konu ile alakalı uzman görüşü alabilirsiniz.

Tıkalı kanal açma işlemleri profesyonellik isteyen iş olduğu için çalışacağınız firmanın kurumsal firma olmasına özen göstermelisiniz!

ÇINAR TESİSAT HİZMETLERİ KANAL AÇMA ANKARA firması sizlere Ankara kanal açma, Ankara tuvalet açma Ankara ve tıkanıklık ve Ankara gider açma Ankara tıkalı lavabo açma hizmetleri ile günün her saati 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Ankara Gider Açma & Kanal Tıkanmaları Nelerdir

Eski yapıların bir hayli yoğun olduğu Ankara’da gider borularında yaşanılan tıkanmalar gün geçtikçe artmaya başlamıştır. Bu nedenle Ankara gider açma firmalarına olan talepler artmaktadır. Gider tıkanıklıkları şöyleki;

 1. Mutfak lavabo tıkanıklığı
 2. Tuvalet tıkanıklıkları
 3. Pimaş tıkanıklıkları
 4. Kanalizasyon tıkanıklıkları
 5. Kanal gideri tıkanıklıkları

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tıkanıklıklar ile karşı karşıya iseniz evde yapmamız gereken birkaç basit usülden bahsetmek isteriz.

Mutfak & Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolar mutfak ve banyolarda gün içerisinde sıklıkla kullandığımız yer olduğu için tıkanma sonucunda gün içerisinde yaşantımıza olumsuz etkiler yaratabilmektedir. Bu gibi durumlarda yapılması gerekenler;

Kimyasalla Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kimyasallar içeriğindeki karışımlar nedeni ile tıkanıklığa maruz kalan gider borularındaki yumuşak yada donmuş yağlı atıkları parçalayarak tıkanan mutfak giderlerini açabilirsiniz, günümüzde en sık kullanılan açıcılar arasında yer almaktadır.

Profesyonel hizmet almak isterseniz, Ankara lavabo açma firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Pompa Yöntemi İle Mutfak Lavabo Gideri Açma

Tıkanan mutfak lavabolarımızda, su seviyesi lavabo içerisinde yükselmektedir. Bu gibi durumlarda musluk ve vanalarımızı kapatarak suyun taşmasını engellemeliyiz. Daha sonrasında su ile dolu lavabomuza pompalama yöntemi uygulayarak, suyun basıncı ile tıkanıklığa sebebiyet veren cisimleri parçalayarak açacaktır.

Bu yöntem işe yaramadı ise Ankara lavabo gideri açma firmamızdan 7/24 profesyonel hizmet almak için hemen ara!

Susta Tel İle Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri Açma

Lavabo giderlerinde kullanılan atık su (PİMAŞ) boruları lavaboya dökülen yağlı yemek atıkları ve çay posaları yüzünden zamanla tıkanmaktadır. Peki bu gibi lavabo tıkanıklıklarında ne yapılması gerekir;

Yapı marketlerden satın alınan susta tel yay ile gider borusunun giriş kısmından sokarak saat yönünde çevirerek tıkanıklığa sebebiyet veren yabancı cisimleri parçalamış oluruz. Bu sayede lavabo tıkanıklığı açılmış olur.

Bu yöntemlerle uğraşmak zor mu geldi daha profesyonel hizmet mi almak istiyorsunuz, Ankara tıkalı mutfak lavabosu açma firmamızı 7/24 arayarak işinde uzman ustalarımız 30 dakikada kapınızda olarak tıkalı lavabo giderlerinizi kırmadan açmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklıkları Nasıl Açılır?

Günlük yaşantımızda sıklıkla ihtiyaçlarımızı gidermek için kullanılmakta olan (WC) tuvaletlerimizde yaşanılan tıkanıklıklar günümüzü olumsuz etkilemektedir. Peki böyle bir durumda evde tıkanan tuvaletimizi kendi yöntemlerimizle nasıl açabiliriz, yazımızın devamında bundan bahsetmek istiyorum;

Pompa Yöntemi İle Tuvalet Açma

Tıkanan alaturka tuvaletlerimizde su seviyesi taş içerisinde yukarıya doğru taşma yapmaktadır. Pompalama yöntemi ile suyun itme gücü ile tıkanan gider borusu içerisindeki yabancı cisimler parçalanarak tıkalı tuvaletimizi açabiliriz.

İşinde uzman kurumsal bir firmadan profesyonel hizmet almak isterseniz Ankara tuvalet tıkanıklığı açma firmamızı arayarak günün her saati garantili hizmet alabilirsiniz. Ankara tıkanıklık açma hizmetlerimiz;

 • Ankara tuvalet tıkanıklığı açma
 • Ankara tıkalı tuvalet gideri açma
 • Ankara kırmadan tuvalet açma
 • Ankara kameralı tuvalet açma
 • Ankara tıkalı tuvalet nasıl açılır.
 • Ankara tuvalet açma

Ankara Tıkanıklık Açma

En iyi Ankara tıkanıklık açma hizmetimiz Ankara geneli tüm ilçe ve mahallelerde 7/24 gezici servis ekiplerimizle devam etmektedir. Sizde işinin ehli kurumsal ve işinin arkasında duran firma ile çalışmak ister misiniz hemen Ankara tıkanıklık açma ÇINAR TESİSAT HİZMETLERİ firmasına ulaşarak kırmadan tıkanıklık açma hizmetimizden garantili bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Kanal Açma Ankara

Ankara’nın en iyi kanal açma firması ile çalışmak ister misiniz? Hemen ÇINAR TESİSAT HİZMETLERİ Ankara kanal açma firmamızı arayarak işinde deneyimli ustalarımızdan teknik bilgi ve destek alabilirsiniz. Tıkalı tuvalet açma, tıkanıklık açma hizmetleri; Ankara Tıkalı Lavabo Borusu Açma

Ankara’nın En İyi Kanal Açma Firması

7/24 hizmet veren firma arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. ÇINAR TESİSAT HİZMETLERİ Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine kanal açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma ve tıkanıklık açma hizmeti vermektedir.

Randevu Günü Belirleyerek Zamanında Hizmet

Büyük şehirlerde yaşanılan alt yapı çalışmaları ve tıkanıklık problemleri nüfus artışlarından kaynaklı gün geçtikçe çekilmez bir hal almaya başlamaktadır. Bu tarz durumlara maruz kalmak istemiyorsanız Ankara ÇINAR TESİSAT HİZMETLERİ kanal açma firmasından randevu alarak zamanında hizmet alabilirsiniz. Randevu belirlemek için iletişim kısmında belirtilen alanları doldurmanız yeterli olacaktır. Firmamız size kısa zaman içinde dönüş sağlayacaktır.

Garantili & Kaliteli Hizmet

Kurumsal firmalardan almış olduğunuz hizmetler güvenilir ve her zaman garantili hizmetlerdir. Ankara kanal açma firmamız size en iyi hizmeti sunabilmek adına kırma dökme işlemi yapmadan robot helezon uçlu makinalarla tıkanan gider borularınızı kısa sürede uygun fiyat politikası ile açmaktadır. 7/24 kanal açma Ankara hemen ara!

En Yakın Ankara Tıkanıklık Kanal Açma & Temizleme Firması

Ankara‘nın tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet gösteren firmamız servis noktaları olarak;

Batıkent; kanal açma & tıkalı tuvalet & tıkanıklık açma ve tıkalı lavabo açma

Çayyolu kanal açma & tıkalı tuvalet & tıkanıklık açma ve tıkalı lavabo açma

Çankaya kanal açma & tıkalı tuvalet & tıkanıklık açma ve tıkalı lavabo açma

Sincan kanal açma & tıkalı tuvalet & tıkanıklık açma ve tıkalı lavabo açma

Ankara kanal açma & tıkalı tuvalet & tıkanıklık açma ve tıkalı lavabo açma

Servis noktalarımızla günün her saatinde sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına 7/24 çalışan personellerimiz beklemektedir.

Kırmadan Kanal Açma Ankara

Kanalınız mı tıkandı? Dert etmeyin hemen Ankara kanal açma firmamızı arayarak 7/24 teknik destek alabilirsiniz. Ankara Tıkalı Lavabo Açma Firmamız tıkanan kanallarınızı kırma dökme işlemi yapmadan robot helezon uçlu makinalar yardımı ile beş dakikada açmaktadır. Sizde Ankara’nın en iyi kanal açma firması ile çalışmak ister misiniz! Hemen kanal açma Ankara Ada Tesisat firmamızı aramaya ne dersiniz.

Profesyonel Tıkanıklık & Kanal Açma Ankara

En iyi Ankara kanal açma & tıkanıklık açma hizmetlerimizde Ankara genelinde yerinde ÜCRETSİZ KEŞİF ve fiyatlandırma işlemleri için hemen Ankara Ada Tesisat kanal açma firmamızla iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Tıkanan kanallarınızı nasıl açıyoruz;

Yeni nesil teknolojiye sahip olan robot helezon uçlu makinalar kullanarak tıkanıklığa neden olan gider borularınızı garantili ve kesin çözümlerle kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile açmaktayız. Yapılan tüm tıkanıklık açma işlemlerinde garantili hizmet vermekteyiz.

Ankara Tıkalı Gider Açma

Ankara tıkalı gider açma işlemleri tıkanıklığın yerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bunlara örnek vermek gerekirse;

Ankara Tıkalı Lavabo Açma

Günlük yaşantımızda kullanmış olduğumuz lavabolar farklı nedenlerden ötürü tıkanmaktadır. Ankara tıkalı lavabo açma firmamız gider tıkanıklıklarında kırma dökme işlemi yapmadan robot kanal açma makinası kullanarak gider tıkanıklığı sorunlarınızı kısa sürede zarar vermeden çözmektedir.

Tıkalı Tuvalet Gideri Açma

En zor gider tıkanıklıkları arasında yer alan tuvalet tıkanmaları bir çok farklı yöntemlerle açılmaktadır. Firmamız Ankara tıkalı tuvalet gideri açma esnasında tuvalet gideri tıkanıklığına etki eden yabancı cisimleri yer altı gözetleyici kameralar kullanarak en etkili yöntemi yılların vermiş olduğu tecrübe ve uygun metotlarla uygun fiyat aralıklarıyla açmaktadır.

Tıkalı Pimaş Açma

Tıkanan pimaş gideriniz mi! var açmakta zorlanıyor musunuz? Hemen ÇINAR TESİSAT HİZMETLERİ Ankara tıkalı pimaş açma firmamızdan garantili kırmadan 7/24 hizmet alabilmek için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Demirlibahçe, 130. Sk. No:8 Mamak / ANKARA
0543 728 79 11
info@kacaktesisat.com