Ankara Vidanjör

Vidanjör Nedir?

Vidanjör; Kanalizasyon sistemlerinde meydana gelen tıkanıklıkları açmada ve kanalizasyon sistemlerinin olmadığı yerlerdeki fosseptik kuyularındaki atıkları çekmek için kullanılan modern cihazlardır. Araç üzerinde bulunan Santrifüj pompa vasıtasıyla atıkları kendi deposuna pompalar.

Ankara Vidanjör Nerelerde Kullanılır?

Vidanjör; Hayati durumlarda imdadınıza koşacak, hızlı ve etkili vakumlu vidanjör adı verilen bu araç kanal açma ve kanal temizlik, alt yapı temizlik hizmeti , atık su çekimi, kanal görüntüleme, evsel atık, kanalizasyon temizleme, alan yıkama, arıtma tesis temizliği, endüstriyel atıkların taşınması gibi pek çok alanda önemli rol almaktadır.

Kanalizasyon sistemlerinin yetersiz olduğu yerlerde meydana gelen; kanalizasyon temizlenmesi, atık suyun başka yere taşınması gibi işlerde kullanılan Ankara vidanjör hizmetleri özellikle büyük ve acil kanalizasyon tıkanmalarında kesin çözümdür.

Ankara Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör Hizmetleri; Atıkları taşımacılıkla görevlendirilen araç birçok işin başına getirebilir. Bu büyük hizmetlere yardımcı olan vidanjör vakumlu sistemlerimiz genel olarak evsel atık maddelerinin, endüstride kullanılan atık suların, yağmur sularının oluşturduğu boşaltılması, çamurlu yapıdaki kanalların temizlenmesi gibi hizmetlerde başlıca görev almaktadır.

Kanalizasyon uzun yıllardan beri şehirlerin alt yapısında kullanılmaktadır. Fakat bu alt yapılar bazı sorunları da beraberinde getirmiştir. Bu sorunların biri de kanalizasyon tıkanıklığıdır. Kanalizasyon tıkanıklığı genellikle apartman dairelerinin, apartman ana pis su gider hatlarının, villa ve müstakil yapıların, hastane, okul, otel, kamu kurumları, fabrikalar kısacası tuvalet ve atık su tesisatı olan tüm binaların yaşadığı ve oldukça sık görülen problemlerden biridir.

Kanalizasyon tıkanıklıklarının açılması ve tıkanıklık sorunlarının giderilmesi için kullanılan Kombine Kanal Temizleme araçlarımızla, Ankara’nın tüm ilçelerinde Ankara Vidanjör Hizmetleri veriyoruz. Kanalizasyon tıkanıklıkları kanal hatlarının içerisinde bulunan atıklardan dolayı özellikle Çevre ve İnsan Sağlığı üzerinde olumsuzluklar yaratmaktadır.

Kanalizasyon tıkanıklıkları eskiden insan gücüyle açılıyordu. Ancak teknolojik gelişmelerle birlikte bünyesinde bulunan kuvvetli ve basınçlı suyla tıkalı olan kanal hatlarının açılmasını, kanallarda ve rögarlarda bulunan pis suyun çekilmesini Vidanjör ile Kombine Kanal Temizleme araçları kanal açma ve kanal temizleme işlerini daha güvenli, daha hızlı ve daha az maliyetli hale getirdi.

Vidanjörde En İyisi Çınar Tesisat

En zorlu tıkanıklıkların bile üstesinden kolaylıkla kalkabilecek alt yapı ve donanıma sahip olan kuruluşumuz hızlı, sorunsuz ve en iyi fiyat garantisiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vererek, insan ve çevre temizliğine katkı sağlamanın mutluluğunu yaşamaktadır. Ankara vidanjör hizmetleri almak isteyen tüm müşterilerimizin koşulsuz, şartsız yıllardır hizmetindeyiz ve her zaman olmaya da devam edeceğiz.

Yorum bırakın

Call Now Button Scroll to Top