Çınar Tesisat

ÇINAR TESİSAT HİZMETLERİ
Çınar Tesisat Hizmetleri

Çınar Tesisat Hizmetleri ülkemizde yaşanan su tesisat sorunları gibi olumsuzlukların neticesinde siz değerli müşterilerimize bu konular hakkında çözümler sunabilmek için 2010 yılında kurulmuş bir firmadır.

Çınar Tesisat Hizmetleri “DÜNYA’NIN SU KAÇAĞINI BULUYORUZ” vizyonuyla ülkemizdeki su ve enerji kaynaklarının; daha verimli şekilde kullanılması, gelişmiş teknolojilerle daha az zaman ve para harcanarak tesisatta ki sorunların daha hızlı ortadan kaldırılması, insan kaynaklarının daha verimli şekilde kullanılması gibi bir çok hedefe ulaşılmasını sağlamak amacıyla kurulmuş bir firmadır.

Kurulduğumuz günden itibaren uzman kadrosu ve Dünya’da konularında lider üreticilerin gelişmiş teknolojilerini kullanarak; içme suyu şebekeleri, yangın hidrant hatları, ısıtma hatları gibi hatlarda su tesisat sorunlarıyla kırmadan dökmeden mücadele etmeyi amaçlamıştır.

Ülkemizde ki kaynakların daha verimli kullanılabilmesi ve özellikle kayıp-kaçaklarla daha verimli şekilde mücadele edilmesi amacıyla, tüm bilgi birikimi ve tecrübelerimizi kullanmak.

Mevcut ve yeni çıkan teknolojilerle birlikte tüm çalışmalarımızda mümkün olan en kısa sürede hedefe ulaşmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla bu sorunları kendimize görev edinmiş durumdayız.

  • Yer altında gömülü olarak bulunan kanalizasyon borusu tıkanıklığı gibi tüm altyapı tıkanıklık sorunlarını gelişmiş teknolojilerle tespit edilmesi ve onarılması.
  • İçme suyu veya kanalizasyon şebekelerinin tıkanması ve tıkanıklığın giderilmesi.
  • Pis su şebekelerinde oluşan tıkanıklık ve su kaçak sorunlarının noktasal kaçak tespiti ve onarımı.
  • İçme suyu, kanalizasyon veya yağmursuyu şebekelerinde oluşan sorunların tespit edilmesi ve onarılması.
  • Kombi ve kazan ısıtma sistemlerinin hataları veya arızalarının noktasal tespiti.
  • Kombi ve petek temizliği.
  • Tuvalet ve kanalizasyon görüntüleme

Bunlar gibi altyapıda oluşan problemlerin çözümüne yönelik danışmanlık ve eğitimler sunarak ve bu konularda yapılan projelerde görev alarak; çözümleri sağlayan bilgi birikimine ve saha tecrübelerine sahip uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Sunmuş olduğumuz hizmetler ve ürünler için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Call Now Button Scroll to Top