Hakkımızda

Misyonumuz

Çınar Tesisat Hizmetleri ülkemizde yaşanan su tesisat sorunları gibi olumsuzlukların neticesinde siz değerli müşterilerimize bu konular hakkında çözümler sunabilmek için 2010 yılında kurulmuş bir firmadır.

Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden itibaren uzman kadrosu ve Dünya’da konularında lider üreticilerin gelişmiş teknolojilerini kullanarak; Tüm su tesisat sorunlarıyla kırmadan dökmeden mücadele etmeyi amaçlamıştır.

Başarılarımız

Mevcut ve yeni çıkan teknolojilerle birlikte tüm çalışmalarımızda mümkün olan en kısa sürede hedefe ulaşmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla bu sorunları kendimize görev edinmiş durumdayız.

Çınar Tesisat Hizmetleri

10 YILI AŞKIN SÜREDİR MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ

Çınar Tesisat Hizmetleri “DÜNYA’NIN SU KAÇAĞINI BULUYORUZ” vizyonuyla ülkemizdeki su ve enerji kaynaklarının; daha verimli şekilde kullanılması, gelişmiş teknolojilerle daha az zaman ve para harcanarak tesisatta ki sorunların daha hızlı ortadan kaldırılması, insan kaynaklarının daha verimli şekilde kullanılması gibi bir çok hedefe ulaşılmasını sağlamak amacıyla kurulmuş bir firmadır.


Neden Bizi Seçmelisiniz?

Ülkemizde ki kaynakların daha verimli kullanılabilmesi ve özellikle kayıp-kaçaklarla daha verimli şekilde mücadele edilmesi amacıyla, tüm bilgi birikimi ve tecrübelerimizi kullanmak.


Hızlı Sonuç

Tüm tesisat sorunlarınızda hızlı tespit garantisi.

Uzman Kadro

Uzman tesisatçı kadromuz ile güvenilir hizmet.

Temiz Çalışma

Kırmadan dökmeden noktasal tespit.

Uygun Fiyat

Uygun fiyat politikamızla en uygun fiyat garantisi.


Koku Tespiti ve Onarımı
Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme

ANKARA’NIN HER YERİNE SERVİS İMKANI!

Ankara Genelinde Kırmadan Dökmeden; Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Kanal Görüntüleme,

Petek Temizleme, Koku Tespiti ve Vidanjör Hizmetlerini Veriyoruz.

Call Now Button Scroll to Top