Pis Su Kaçağı Tespiti

Pis Su Kaçağı Nedir?

Pis su kaçakları gider borularındaki oluşan çatlaklar, kırılma veya gider borusunun zamanla deforme olmasıyla oluşur. Gerek evinizde gerek işyerinizde oldukça rahatsız edici koku ve görüntülere neden olan bu durum aynı zamanda bakteri ve hastalık riskini de beraberinde getirmektedir.

Ankara Su Tesisat ekibi olarak son teknoloji cihazlar ile pis su gider hattında oluşan kaçakları kırmadan dökmeden tespit ediyor ve onarımını kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Pis Su Kaçak Tespiti – Çınar Tesisat Hizmetleri

Pis su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Atık su borularında kamera ile tespit işlemi yapılabilir. Pis su kaçağı tespiti ve atık su kaçağı tespiti yapan firmaların sayısı oldukça fazlalaşmıştır. Çınar Tesisat olarak pis su kaçak tespitini kameralı cihazlarla noktasal olarak tespiti yapılmaktadır. Pis su kaçağın tespiti yapılmadığı sürece özellikle yaz aylarının sıcak olduğu günlerde kötü kokular saçmaya başlamaktadır. Kendi alanımızda sürekli teknolojik gelişmeleri takip eden bir firma olarak; pis su kaçak tespitini de kameralı detektörler ile noktasal olarak tespitini yapmaktayız.

Atık su giderlerinde meydana gelmiş olan kaçakların önlemi alınmadığı sürece pimaşlar da meydana gelen çatlaklar zamanla koku saçmaya ve alt komşunuza pis su damlamaları oluşmasına sebep olmaktadır. Tespit sırasında herhangi kırma dökme yapılmamaktadır ve sadece kameralı cihazlarla çalışılmaktadır.

Pis Su Kaçağı Var Ne Yapmalıyım?

Evinizin banyosunda meydana gelmiş olan pimaş çatlağından haberiniz yok ve pimaşta oluşan çatlak zamanla alt komşunuza pis su akıtmaya başlamaktadır. Komşunuz size söyleyene kadar farkında değilsiniz. Bu durum karşısında ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ve canınız sıkılmaktadır. Bu sorunuzu Çınar tesisat olarak profesyonel ekiplerimizle beraber kökünden hallediyoruz. Sorunuzu kırmadan sadece kameralı dedektörler ile tespitini yapmaktayız.

Atık su kaçağı tespiti yapan firma Çınar tesisat size bu konuda en son teknolojileri sunarak problemi ortadan kaldırmaktadır. Pis su kaçağını bulan usta personeliyle imdadınıza yetişmektedir. Gider borularındaki kaçağı kamera ile bulan firma olarak hiç bir yeri kırma dökme yapmadan arızalı bölgeyi tespit edebilmektedir. Kırarak bulunacak bir kaçak size yüklü bir masraf ve harabe bir ev olarak geri dönmektedir. Bu sıkıntılara son vermek için tek bir telefonla aynı gün içerisinde servis almanız mümkündür. Üstelik size verilen saat aralığı içerisinde ekiplerimiz mutlaka gelmiş olacaktır.

Çınar Tesisat Hizmetleri

Suyun yaşamınızda büyük bir önem taşıdığını herkes bilmektedir. Banyo tesisatınızda meydana gelen su sızıntısı alt komşunuzun tavanında lekeler veya damlamalar belirginleşene kadar haberiniz olmaz. Farkında olsanız bile cihaz olmadan yapabilecek bir şey yoktur. Komşunuzun anlayışlı olmaması durumunda işler çok daha kötü bir hal alır. Bu problemi kırma dökme yapmadan usta kişilerin ellerine bırakmak daha mantıklı. Çünkü, sizin eviniz zarar görmez ve alt kata giden suda biran önce kesilmiş olur.

Pis Su Kaçağı Tespiti ve Müşteri Memnuniyeti

Çınar Tesisat Hizmetleri kendi alanında yenilikçi ve son teknolojik gelişmeleri takip eden bir firma olarak evinize gelen ekiplerimiz kırma dökme yapmadan sadece kameralı dedektörler ile noktasal olarak ve yüzeyden tespitini yapar size arızayı söyler ne yapılması gerektiğini açıklar. Sonrasında siz ne yapacağınıza arızayı kime yaptıracağınıza karar verirsiniz.

Eğer küçük bir arıza ise ekibimiz hemen müdahale eder ve onarımını yapar. Fakat gider borularındaki gibi 1 günlük veya yarım günlük bir işse bir sonraki güne randevu ayarlanır ve tadilatçı ekibimiz işi fayansı ile birlikte yaparlar.

Arıza Onarım Süresi – Çınar Tesisat Hizmetleri

Ev ve iş yerinizde meydana gelen pis su kaçağı için Çınar Tesisat Hizmetleri pis su kaçağı tespiti servisini arayarak probleminizi kökünden halledebilirsiniz.