Su kaçaklarınızı ihmale gelmez, en ufak bir rutubet bile olsa mutlaka Ankara Su Tesisat ile irtibata geçin. Binalardaki tesisatın en büyük düşmanı sudur. Suyla birlikte korozyona uğrayan demirler çürüyerek taşıyıcı özelliğini zamanla kaybeder. Depremlerde binaların yıkılma sebeblerinden başlıcası korozyana uğrayarak aşınmış demirlerdir.

Su tesisatı değişimi, su kaçak tespitleri, tıkanıklık giderme, pimaş açma, petek temizleme, armatür montajına kadar tüm tesisat işlerinizde uzman ekibimizle garantili olarak hizmet vermekteyiz.

Son teknoloji cihazlar ile tesisat yenileme ve tamirat sorunlarınızı çok kısa bir sürede ve temiz bir biçimde hallediyoruz. Özellikle kırmadan dökmeden, kırılacak bir yer varsa da en ufak noktadan kırarak hizmet vermekteyiz.

Uzman tesisatçı ekibimiz ile tüm tesisat işlemleriniz 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır. Zaman ve paranın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz, uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile tesisat sorunlarınız çok kısa bir sürede ve en ekonomik çözümlerle giderilir.

Ankara Su Tesisat ekibi olarak uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile 7 gün / 24 saat Ankara’nın her bölgesine ilave bir fark almadan servis veriyoruz.

Call Now Button