Ankara Tesisat Hizmetleri 0 543 728 79 11
exleon
Kaçak Tespiti

Tıkanıklık Açma

Kırmadan Dökmeden Robotla Tıkanıklık Açma Ankara

Herhangi bir cismin giderlere kaçması, yanlış kullanım, gidere tuvalet kağıdı atılması gibi nedenlerle birçok kez giderlerde tıkanıklık sorunu ile uğraşılmaktadır. Çoğu zaman geleneksel yöntemler uygulansa da, kesin sonuç alınamıyor. Ankara tuvalet tıkanıklığı açma, Ankara mutfak gideri açma, Ankara pimaş açma ve Ankara lavabo tıkanıklığı açma gibi durumlarda yapılması gereken güvenilir ve saygın hizmet ağına sahip olan firmamız ile irtibata geçmek olmalıdır. Bu sorunu hızlı çözüme kavuşturabilmek için Çınar Tesisat Hizmetleri web sayfamızdan müşterilerimizin bize ulaşmasını sağlamaktayız. 7/24 Garantili ve Güvenilir Hizmet vermekteyiz. İster Telefon ile ister mesaj formu doldurarak tüm tesisat tıkanıklığı problemlerinize teknik destek ekibimizle ve ekipmanımızla kırmadan tıkanıklık açma işlemlerini kameralı ve teknolojik robotlarla yapıyoruz.

Ankara Tıkanıklık Açma Tespiti Nasıl Yapılır?

Firma olarak robotik cihazlarla ve kameralı sistemlerle kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Ankara il ve ilçelerindeki tüm tıkanıklık sorunlarını gideriyoruz. Bu cihazlar sayesinde giderin içi tamamen görüntülenmektedir. Görüntüleme esas olan bu cihazlarla gider borularının içi uzman ve eğitimli personelimizce tüm detayı ile görüntülenmektedir. Ardından bu görüntüler bilgisayara aktarılıp, ekibimiz değerlendirme yapmaktadır. Değerlendirme sonucu robotla tıkanıklık açma işlemine başlanılmaktadır. Böylece sorunun hangi boruda olduğu kısa bir zamanda saptanmaktadır. Bunun sonucunda da ankara kırmadan tıkanıklık açma işlemi için gerekli olan yer tespiti kesin olarak yapılmış olmaktadır.

Ankara Tıkanıklık Açma Sorunu Nasıl Giderilir?

Tıkanıklık açarken ekiplerimiz hiçbir şekilde kırma işlemine girmemektedirler. Her genişlikteki gider borularını güvenli bir biçimde açmaktadırlar. Evlerde ve iş yerlerinde bulunan tuvalet ve mutfak giderleri ya da yağmur suyu giderindeki tıkanıklıklar uzman ekiplerimizce ve deneyimli personelimizce son teknoloji cihazlarla açılmaktadır. Bütün tesisat ve giderlerde ortaya çıkan tıkanıklık açma sorunları kısa bir süre içinde ortadan kaldırılmaktadır.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır ?

Tıkanan tuvaletlerin neden tıkandığını anlayabilmek için kameralı görüntüleme cihazları kullanırız, bu cihazlar sayesinde tıkanan tuvalet giderleri görüntülenir ve tıkanan nesnelerin boyutuna göre, robot cihazımız tıkalı olan alana müdahale etmektedir. Kırma ve dökme olmadan son derece gelişmiş teknoloji harikası cihazlarımız ile tuvalet tıkanıklık sorunlarını kısa sürede açıyoruz.

Tıkalı Boru Nasıl Açılır ?

Binalarda en sık yaşanan sorunların başında tesisat borularında meydana gelen tıkanıklıklar geliyor. Bu sorun hayatı tam anlamıyla kabusa çeviriyor. Yaşanan bu sıkıntıdan kurtulmanın en güvenli yolu da Çınar Tesisat firmamızdan hizmet almaktan geçiyor. Firmamız teknolojiyi yakından takip ederek en güvenli hizmeti sunuyor. Son teknoloji ile tasarlanan robot cihazlar ile yaşanan bütün sorunları kısa bir süre içinde ortadan kaldırıyoruz.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır ?

Lavabo tıkanıklıkları, lavabolara atılan yağlı yemek artıkları, çay çöpleri gibi atıklardan tıkanır, son teknoloji robot cihazlar ile tıkalı olan lavaboları kolaylıkla açıyoruz, kameralı görüntüleme cihazlarımız ile de lavabo giderleriniz görüntülenerek olası farklı ne sorunlar var tespit edilir, tespit edilen tüm sorunları sizlere raporluyoruz.

Pimaş Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Pimaş borularının tıkanıklığı için kayıt özellikli kameralı cihazlarımız ile pimaş borularının içini görüntüleriz, görüntüleme sonrasında pimaş hattınızı tıkayan maddeler tek tek görünerek hangi aparatla pimaş açma işlemi yapılacak kararı verilir, akabinde robot tıkanıklık açma cihazlarımız ile kısa sürede pimaşları açarız.

Tıkanıklık Açarken Kullandığımız Cihazlar !

  • Tıkanıklığı görüntülemek için kameralı görüntüleme cihazları kullanırız
  • 30 farklı aparatı mevcut olan robot tıkanıklık açma cihazları kullanırız.
  • uzun mesafeli boruların tıkanıklığını açmak için, sinyal bulucu cihazlar kullanırız.
  • Tıkanan boru hattının temizliği için basınçlı su gönderme cihazı kullanırız.

Pis su, atık su gibi giderlerin tıkanması yaşam kalitemizi ve sağlığımızı ciddi derecede etkileyen bir faktördür. Oluşan tıkanıklıklar rahatsız edici pis kokular yayarken hijyen açısından da son derece tehlikelidir.

Sağlığınızı riske atmayın, Ankara Su Tesisat ekibi olarak 7 gün / 24 saat uzman ekibimiz ile Ankara’nın her bölgesine servis veriyoruz.

Genel Puan
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Demirlibahçe, 130. Sk. No:8 Mamak / ANKARA
0543 728 79 11
info@kacaktesisat.com